• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
سبد خرید 0
تاریخ انتشار خبر: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ --- ۱۵:۴۲
تعداد مشاهده: 680 بار
دسته خبر:
عنوان خبر: آغاز به کار بیست و چهارمین کنگره انجمن چشم پزشکی ایران
آغاز به کار بیست و چهارمین کنگره انجمن چشم پزشکی ایران

بیست و چهارمین همایش انجمن چشم پزشکی با حضور 29 سخنران از کشورهای آمریکا ، آلمان، فرانسه، هلند، کویت، سوئیس، ترکیه، سنگاپور و بیش از دو هزار چشم پزشک، اپتومتریست و پرستار از سراسر کشور برگزار می شود.آغاز به کار بیست و چهارمین کنگره انجمن چشم پزشکی ایران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
بیست و چهارمین همایش انجمن چشم پزشکی با حضور 29 سخنران از کشورهای آمریکا ، آلمان، فرانسه، هلند، کویت، سوئیس، ترکیه، سنگاپور و بیش از دو هزار چشم پزشک، اپتومتریست و پرستار از سراسر کشور از تاریخ 10 تا 13 آذر ماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های رازی برگزار خواهد شد.
 
دکتر مسعود ناصری پور با بیان اینکه با حضور متخصصان و فوق تخصص‌های چشم پزشکی کنگره امسال را با کیفیت محتوایی بالاتر برگزار خواهیم کرد، هدف از برگزاری این کنگره بین‌المللی را افزایش سطح دانش و بروز رسانی اطلاعات جامعه پزشکی دانست.
 
وی افزود: ارائه دستاوردهای جدید یک سال گذشته و آخرین تحقیقاتی که در مراکز آموزشی و درمانی دولتی و خصوصی در طول یک سال اخیر انجام شده از دیگر اهداف کنگره است.
 
دبیر اجرایی بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی با بیان اینکه با برپایی این کنگره محیط جامع و مناسبی برای تبادل اطلاعات و همفکری چشم پزشکان در زمینه بیماری‌های مختلف چشم فراهم می‌شود، گفت: ارتباط با جامعه بین‌المللی چشم پزشکی از طریق دعوت مهمانان خارجی و برگزاری سمپوزیوم و کارگاه‌های مفید یکی دیگر از دستاوردهای برگزاری بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران است.
 
دکتر ناصری‌پور محورهای این کنگره را نیز برشمرد و عنوان کرد: در طول برگزاری کنگره سعی می‌شود تمام مباحث چشم پزشکی مطرح شود. با این حال بر روی پنج محور اصلی شامل بیماری‌های قرنیه، عیوب انکساری چشم و جراحی آب مروارید؛ بیماری های شبکیه و لیزر؛ انحرافات چشمی و نورورفتالمولوژی؛ جراحی پلاستیک چشم و گلوکوم بیشتر تمرکز داریم و در این زمینه‌ها تازه‌های مربوط به این رشته تا سال 2014 مطرح می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه 9 سمپوزیوم و 35 کارگاه در کنگره خواهیم داشت، ابراز کرد: این کنگره به همت انجمن چشم پزشکی ایران و با همکاری گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مشارکت همکاران چشم پزشک داخل و خارج از کشورو با حضور 29 سخنران از کشورهای آمریکا ، فرانسه ، کویت، ترکیه ، سوئیس و سنگاپور برگزار می‌شود.
 
دبیر اجرایی بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی برگزاری جشنواره فیلم و عکس مربوط به مباحث چشم پزشکی و طرح مبحث مدیریت در چشم پزشکی را از تفاوت‌های این کنگره با سال‌های پیشین دانست و گفت: جامعه پزشکی همه ساله در راستای کاهش معلولیت‌های چشمی و در ارتقای سطح سلامت چشم و سیستم بینایی و با شعار" حق بینایی برای همه" حرکت می کند.


کل آرا: 3
امتیاز شما:
نگاه اپتیک: ارائه انواع عینک طبی، عینک آفتابی و لنز
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


تازه ها و خبرها

 عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود
تعداد مشاهده خبر: 1043
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع، مجاز می باشد.
کلیه حقوق این مجموعه محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 All rights reserved.