• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
سبد خرید 0
تاریخ انتشار خبر: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ --- ۱۰:۳۵
تعداد مشاهده: 916 بار
دسته خبر:
عنوان خبر: کلینیک چشم‌پزشکی و قلب در کرمان افتتاح شد
کلینیک چشم‌پزشکی و قلب در کرمان افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان کلینیک چشم‌پزشکی، قلب و عروق،کبد و هپاتیت در مرکز بیماری‌های خاص استان کرمان افتتاح شد.


با اعتبار ۳ میلیارد ریال/
کلینیک چشم‌پزشکی و قلب در کرمان افتتاح شدبه گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، معاون درمانی مرکز بیماری های خاص استان کرمان پیش از ظهر امروز در آئین افتتاحیه کلینیک چشم‌پزشکی، قلب و عروق، کبد و هپاتیت در مرکز بیماری‌های خاص استان، اظهار کرد: واحد چشم‌پزشکی که یکی از آرزوهای دیرینه این استان بود، با اعتبار 100 میلیون تومان  از سوی خیران سلامت در مرکز بیماری‌های خاص استان برای ارائه خدمات به بیماران به بهره‌برداری رسید.

محمد محمدباقری افزود: واحد چشم‌پزشکی مرکز بیماری‌های خاص کرمان با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها تجهیز شده است. وی با اشاره به اینکه کلینیک قلب و عروق این مرکز نیز با اعتبار 100 میلیون تومان توسط خیران سلامت استان تجهیز شده است، گفت: کلینیک کبد و هپاتیت نخستین کلینیک استان در این زمینه است که با اعتبار 100 میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده است.

معاون درمانی مرکز بیماری های خاص استان کرمان بیان کرد: کلینیک کبد و هپاتیت دارای یک اتاق عمل سرپایی و نیز مجهز به یک دستگاه فیبرو اسکن است که ارزیابی کبد چرب و نارسایی کبد را انجام می‌دهد.

محمدباقری خاطرنشان کرد: مرکز بازتوانی بیماران ویژه، کلینیک‌های قلب و عروق، چشم‌پزشکی و کبد و هپاتیت در مرکز بیماری‌های خاص کرمان با اعتبار 500 میلیون تومان از طریق خیران سلامت استان کرمان تجهیز شده‌اند.


کل آرا: 1
امتیاز شما:
نگاه اپتیک: ارائه انواع عینک طبی، عینک آفتابی و لنز
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


تازه ها و خبرها

 عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود
تعداد مشاهده خبر: 1043
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع، مجاز می باشد.
کلیه حقوق این مجموعه محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 All rights reserved.